Náš servis tiskáren a zařízení značky HP vznikl v polovině roku 2000 po uzavření autorizovaného servisu firmy Expert&Partner engineering (Service Partner) v Olomouci a jeho následného přemístění do Brna.

Jako profesionální technici jsme cítili potřebu a nutnost neztratit prestiž a důvěru, kterou jsme si získali u svých bývalých zákazníků, kteří by jinak byli nuceni své zakázky realizovat mimo svůj region. Také nám připadalo, že pro naše letité zkušenosti a znalosti s těmito výrobky by bylo velice špatně v této práci dál nepokračovat.

Byl to v té době těžký a složitý krok, ale postupem času se ukázalo, že tato naše volba byla správná a svědčí o tom i desetitisíce opravených zakázek a tisíce spokojených zákazníků v celém olomouckém kraji i v jiných regionech.

Na konci roku 2004 odešel p. Klánich a tímto jsem přestal poskytovat služby v oblasti velkoformátových tiskáren (až na vyjímky).

Pro stále klesající obrat od roku 2015 nejsem plátcem DPH a také jsem kompletně musel zrušit prodej spotřebního materiálu (i kvůli EET).

Bohužel po 17 letech jsem byl donucen tuto provozovnu uzavřít. Budu se snažit svoje profesionální služby poskytovat i nadále, a to ze sídla firmy, protože si i nadále velmi vážím všech svých zákazníků...

1. července 2020 jsem oslavil 20 let úspěšného fungování servisu !!!

Počet zakázek neustále klesá, proto jsem rozšířil činnost o poradenství a realizace v oblasti internetu, internetových domén, tvorbu jednoduchých webových stránek, jednoduché wifi sítě, ethernetové sítě, opravy a instalace počítačů PC, notebooků zálohování, záchrana a obnovení smazaných nebo ztracených dat.

Též mi přišlo, že bych mohl využít své více než 35 leté znalosti a vlastnictví vyhlášky 50, paragraf 8 dodavatelským způsobem a tak jsem od začátku roku 2022 začal poskytovat i tyto služby.

Potřebujete rychle, kvalitně a za dobrou cenu opravit Vaši inkoustovou, laserovou tiskárnu nebo multifunkci značky HEWLETT-PACKARD, nebo dobrého elektrikáře?

…pak jsem tu právě pro Vás.

 
 Tyto stránky jsou vždy  aktuální.

 Co si připravit, než  zavoláte podporu

 Jak probíhá oprava

Kontakty

 • +420 606 102 202
 • Vodafone, tel. v provozu:
  Po-Čt 8:30-11:30 12:30-15:30, Pá 8:30-11:30

 • info(a)servishp.cz
 • nonstop


Novinky

 • Důležité upozornění: Vždy je nutné si servis domluvit předem telefonicky na telefonním čísle 606 102 202 (Vodaf.)
  Adresa je Urxova 2,
  Olomouc-Lazce.
  (Bývalá Purkyňova 26, Olomouc - Hodolany)

Ostatní

 • Získán certifikát
  (kliknout pro zvětšení)

 • Tento web splňuje:
  Valid XHTML 1.0 Transitional
 • Hostováno na:

© Stirgex - Webtvorba